Skip links
Postuby V2 1

Mit Postuby V2 beginnt eine neue Ära! Hier sind alle wunderbaren Funktionen

Herkese merhabalar! Nasılsınız? Uzun süredir üzerinde çalıştığımız Postuby’nin V2 sürümünü tanıtmaktan çok mutluyuz. Bu, gerçekten heyecan verici çünkü V1 sürüm yayında olduğu süre boyunca on binlerce geri bildirim aldık ve bu geri bildirimler ışığında yeni sürümü geliştirdik. Yani, Postuby V2 sizin eseriniz 🤩

Başlamadan önce, tüm kullanıcılarımıza gönülden bir teşekkür etmek en büyük görevimiz! V1 sürümümüz mükemmel değildi ve eksikliklerimiz vardı. Tüm bunlara rağmen, Postuby hizmeti 40 binden fazla kullanıcıya ulaştı ve toplamda 1 milyondan fazla içerik üretildi. V2 Sürümde hatalar düzeltildi ve pek çok yeni özellik eklendi.

Önce, yeni eklenen özellikleri madde madde paylaşalım ve hemen sonra her birini tek tek açıklayalım:

 1. Yenilenen Kullanıcı Arayüzü
 2. E-Ticaret Yapanlara Özel Arayüz
 3. AI Ürün Oluşturucu Özelliği | Ürünlerinizi Pahalı ve Kaliteli Gösterin
 4. AI Ürün Açıklama Yazısı Oluşturucu
 5. AI Çözünürlük Yükseltici
 6. AI Sihirli Silgi
 7. Arka Plan Kaldırma Özelliği Genişletildi
 8. AI Tasarım Sihirbazı Yenilendi | Artık Daha Pratik ve Etkileyici
 9. Markalar Kısmı Yenilendi
 10. Takım Özelliği | Artık Takım Arkadaşlarınızı Ekleyebilirsiniz
 11. Yeni Ödeme Alt Yapısı | Artık Tüm Dünyadan* ve Banka Kartlarından Ödeme Alabiliyoruz
 12. AI Metin Sihirbazı | Tüm Sosyal Medya Mecraları için Yapay Zeka Destekli Yazılar Oluşturun
 13. Canlı Sosyal Medya Takibi
 14. 7 Farklı Dilde Hizmet Desteği
 15. Yapay Zeka Tasarım Kütüphanesi |Lexica

 

1 – Yenilenen Kullanıcı Arayüzü

 

Yeni sürümde daha özgün, minimal ve gözünüzü yormayan bir kullanıcı arayüzü tasarladık. Çok yeni bir kullanıcı olsanız bile, Postuby’i kullanmakta hiç zorlanmayacaksınız. Çünkü bir bakışta, Postuby’nin ne olduğunu ve size neler sunabildiğini görebilirsiniz.

 

Postuby V2

 

2 – E-Ticaret Yapanlara Özel Arayüz

 

V1 Sürümde ulaştığımız 40.000+ kullanıcının büyük bir bölümü e-ticaret yapan kişilerden oluşuyordu. Kullanıcılarımızın gerçekten büyük bir bölümü ile iletişimde olduk ve talepleri dinledik. E Ticaret sektörü ve özellikle ürün tanıtımları ile ilgili talepler yoğunluktaydı. Bizde tam bunun için, tamamen E-Ticaret’e özel bir panel geliştirdik! Bu panel, sizi hiç yormadan ürünleriniz ile ilgili tüm tasarım sürecini çözecek! 

e ticaret ozel

 

3 – AI Ürün Oluşturucu Özelliği | Ürünlerinizi Pahalı ve Kaliteli Gösterin

 

AI Ürün Oluşturucu (Product Shooter) ile, profesyonel fotoğraf çekimi ya da tasarım süreçlerine ihtiyaç duymadan muhteşem ürün görselleri elde edebiliyorsunuz. Bu gerçekten çok heyecan verici! Çünkü artık ürünlerinizi daha pahalı ve kaliteli gösterebileceksiniz. Üstelik son derece kolay. Şöyle düşünün, telefonunuzu çıkartın ve ürününüzün fotoğrafını çekin. Sonra bu fotoğrafı Postuby’e yükleyin. Saniyeler içerisinde arka plan temizlenir ve sizin istediğiniz arka plan görüntüsü yapay zeka ile oluşturulur. Muhteşem!

Bu özellik için daha fazla bilgiye bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. 

postuby ai urun fotografciligi 

 

4 – AI Ürün Açıklama Yazısı Oluşturucu

 

Postuby’nin yeni ve büyülü özelliği “AI Ürün Açıklama Oluşturucu” ile artık ürünlerinizin hikayesi çok daha keyifli ve hızlı bir şekilde anlatabilirsiniz. Bu yeni özellik temelinde gelişmiş yapay zeka teknolojisi bulunur ve sizin verdiğiniz ufak bilgilerden dev sonuçlar çıkartabilir!

Bu özellik için daha fazla bilgiye bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. 

ai urun aciklama olusturucu 

 

5 – AI Çözünürlük Yükseltici Özelliği

 

Bu özellik sayesinde, fotoğraflarınızın çözünürlüğünü 4 kata kadar arttırabilirsiniz. Bunu yaparken gelişmiş yapay zeka teknolojisi ile fotoğraflarınızdaki netliğinde arttığını fark edebilirsiniz. Üstelik kullanması çok basit! Siz sadece fotoğrafı yükleyin, gerisini Postuby’nin yapay zekası halleder!

ai cozunurluk yukseltici 

6 – AI Sihirli Silgi

 

AI Sihirli Silgi özelliği ile tasarım sürecinizde saniyeler içinde istenmeyen nesneleri ya da arka planları kolayca silerek, tüm dikkati ana unsurlara odaklayabilirsiniz. Eşsiz yapay zeka desteği sayesinde tasarımınızda mükemmel düzenlemeler yapmak için gerçekten büyülü bir araç sizinle olacak!

AI Sihirli Silgi 

7 – Arka Plan Kaldırma Özelliği Genişletildi

 

Arka Plan Kaldırma özelliğimiz, V2 ile daha da gelişerek daha hassas ve doğru sonuçlar sunacak. Artık, fotoğrafınızın arka planını daha etkili bir şekilde düzenleyebileceksiniz ve sonuçlar sizi büyüleyecek! En önemlisi, arka plan kaldırma özelliğini kullanmak için tasarım editörünü kullanmak zorunda değilsiniz. Ayrı bir özellik olarak kullanabilmeniz için bu özelliği menüye ekledik!

 

 

remove bg image 

 

8 – AI Tasarım Sihirbazı Yenilendi | Artık Daha Pratik ve Etkileyici

 

AI Tasarım Sihirbazı, V2 ile tamamen yenileniyor! Kendi tasarımınızı yapmakta zorlanıyorsanız, endişelenmeyin! Yapay zekanın gücünü kullanarak, sadece birkaç adımda göz alıcı tasarımlar oluşturabileceksiniz. Postuby V2, yaratıcı sürecinizi kolaylaştırırken sizi etkileyici sonuçlarla buluşturacak!

 

ai tasarim sihirbazi yenilendi 

 

 

 

9 – Markalar Kısmı Yenilendi

 

Artık „markalar“ bölümü çok daha kolay bir şekilde kullanabilir ve markalarınızı yönetebilirsiniz. Her markanızı bir klasör gibi düşünün ve klasörlerinizi rahatlıkla yönetin. Logolarını, markalarınızın altına yükleyin. Markalarınız arasında geniş yapın!

 

markalar 

10 – Takım Özelliği | Artık Takım Arkadaşlarınızı Ekleyebilirsiniz

 

Postuby V2 ile gelen en heyecan verici özelliklerden biri de „Takım“ özelliği! Artık proje yönetimini kolaylaştırmak için takım arkadaşlarınızı davet edebilecek ve işbirliği içinde harika projeler ortaya çıkarabileceksiniz. Birlikte çalışmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

 

11 – Yeni Ödeme Alt Yapısı | Artık Tüm Dünyadan* ve Banka Kartlarından Ödeme Alabiliyoruz

 

Postuby V2 ile ödeme süreci artık çok daha kolay ve kullanıcı dostu hale geliyor! Yenilenen ödeme alt yapımız Stripe entegrasyonu ile çalışıyor ve 90+ ülkeden ödeme alabiliyoruz. Üstelik, banka kartlarıyla ödeme alabilme yeteneğine de sahibiz. Böylece daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz.

 

 

12 – AI Metin Sihirbazı | Tüm Sosyal Medya Mecraları için Yapay Zeka Destekli Yazılar Oluşturun

 

Artık sosyal medya için etkileyici ve ilgi çekici içerikler oluşturmak çok daha kolay! Postuby V2 ile gelen AI Metin Sihirbazı sayesinde, Instagram, Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya platformları için özgün metinler oluşturmak artık birkaç tık uzağınızda. Siz sadece konuyu seçin, Postuby’nin yapay zekası muhteşem metinler hazırlasın!

 

text wizard 

 

13 – Canlı Sosyal Medya Takibi

 

Sosyal medyada neler olup bittiğini anlık takip etmek artık çok daha kolay! Canlı Sosyal Medya Takibi özelliği ile, takip ettiğiniz hashtagler, konular ve rakip markaların paylaşımları hakkında sürekli güncel bilgilere erişebileceksiniz. Böylece rakiplerinizin adımlarını takip edecek ve pazardaki değişimleri önceden görebileceksiniz. Sosyal medyanın nabzını tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

 

live trend 

 

14 – 7 Farklı Dilde Hizmet Desteği

 

Postuby V2 ile artık küresel bir platformdasınız! 7 farklı dilde hizmet desteği sayesinde, dünyanın dört bir yanından gelen kullanıcılara hizmet verebiliriz. Projeleriniz ve içerikleriniz, dil bariyerlerini aşarak daha geniş bir kitleye ulaşacak. Artık dil sınırlarınızı kaldırın ve dünyayı keşfetmeye başlayın!

 

farkli diller 

 

15 – AI İçerik Kütüphanesi

 

AI İçerik kütüphanesi, daha önce yapay zeka tarafından oluşturulmuş milyonlarca görsel ile birlikte geliyor. Bu özelliği, yapay zekanın Google’i gibi düşünebilirsiniz. Arama çubuğuna, neye ulaşmak istediğinizi yazın ve yapay zekanın muhteşem sonuçlarına hazır olun!

 

ai icerik kutuphanesi 1 

_______________________________________

Ve işte böyle, genel olarak daha samimi bir arayüz ile son derece pratik özelliklerin üzerine odaklandık. Tabii ki hepsi bu kadar değil! Yine de bazı eksikliklerimizin olduğunu biliyoruz ve bu eksilikleri kapatmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

En önemlisi … Siz, sevgili kullanıcılarımız, gerçekten bu süreçte önemli bir rol oynadınız ve sizin sayenizde Postuby çok daha güçlendi ve gelişti. Her bir geri bildiriminizi, isteğinizi ve talebinizi dikkate aldık ve hepsini bu yeni sürümde hayata geçirdik.Bu heyecan dolu yolculuğumuzda sizlerle birlikte olmak ve sizin için en iyisini sunmak bizim için gerçek bir onur. Teşekkür ederiz, çünkü siz iyi ki varsınız ve sizin sayenizde Postuby V2 muhteşem bir başarı hikayesi olacak!

Hadi hemen keşfe çıkın ve Postuby V2 ile yaratıcılığınızı göstermenin keyfini çıkarın! İyi tasarımlar ve muhteşem projeler dileriz! 😊

Unutmadan, bize iletmek istediğiniz yeni geri bildirimler olursa : info[at]postuby.com 🙂